Camping de Merel

Welkom op onze website

Stichting Boei-end

Missie

Wanhopig wakker worden niet wetende hoe het hoofd boven water te houden, veel Nederlanders kunnen daar over mee praten.

Een goede gezondheid, een veilige omgeving, vele ontwikkelingskansen, we mogen er ons gelukkig mee prijzen. Maar dit is helaas niet voor iedereen vanzelfsprekend. Want hoe respectvol je ook in het leven staat, je hebt niet alles zelf in de hand.
 
Denk aan een ernstig ziek gezinslid, een (bedrijfs)ongeval, oplichting, een moeizame scheiding, arbeidsongeschiktheid, ontslag, brand, of geweld, Vaak houdt men zich sterk ondanks alle emoties die deze gebeurtenissen met zich meebrengen. Daarnaast bestaat er vaak een drempel om anderen om hulp te vragen. Maar uiteindelijk kunnen de bijkomende financiële zorgen je te veel worden. Extra zorgkosten, minder inkomsten door niet of minder te kunnen werken, extra reisgelden, overige aanpassingen etc.etc. dit verdriet gun je niemand.  

Juist voor deze doelgroep wil Stichting boe-end er zijn. 
Stichting Boei-end helpt even de financiële zorg te verminderen zodat er meer ruimte is om emoties te verwerken. 


Wilt u graag meer lezen over onze stichting ga dan naar  http://www.stichtingboei-end.nl