Camping de Merel

Welkom op onze website

In de directe omgeving

Binnen 800 meter begint het prachtige natuurgebied "Het Schuitwater" waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen. In onze straat vindt u links het uitgebreide streekmuseum "De Locht" en rechts de gezellige Theetuinen en nog iets verder fietsen "Blue Berry Hill" voor een vers streekgebakje een kopje koffie of thee.. In het dorp vindt u "Akkies Tuin" met een eigen imkerij. Zij geven tevens workshops. In het dorp bevindt zich een buurtsuper en voor uitgebreidere boodschappen bevinden zich vele supermarkten en winkels in Horst. 

De rivier De Maas ligt op 4,7 km. Met aan de kade van Broekhuizen het pontje naar Arcen.  Op enkele terrasjes en restaurantjes kunt u genieten van de plezier boten maar zeker ook de grote vrachtschepen. Het pontje meert aan bij de Hertog Jan Brouwerij van Arcen. Dat maakt uitstapjes naar deze historische plek met zijn Thermaal baden en kasteeltuinen of een dagje Duitsland heel dichtbij. Een grote gratis toegankelijke speeltuin, als wel Aardbeienland een combinatie van spelen en educatie liggen op kleine afstand. Houdt u van vissen dan heeft Horst een natuurwater waar dit mag. Met aan de andere zijde een strandje en het zwemwater. Binnen gemiddeld 15 km. bent u bij het bekende pretpark "Toverland, ZOO Overloon, het oorlogsmuseum en de prachtige Maasduinen. 

 

Alom een prachtige omgeving die wij u graag tonen. Op de camping ligt een nette map voorzien van omgevingsinformatie. 

 

 • De Locht
  De Locht
 • Roeffen Mart Gratis speeltuin
  Roeffen Mart Gratis speeltuin
 • Huys ter Horst
  Huys ter Horst
 • Theetuin-de-roode-vennen
  Theetuin-de-roode-vennen
 • Toverland
  Toverland
 • Natuurwater Horst
  Natuurwater Horst
 • Arcen Thermaalbad
  Arcen Thermaalbad
 • Oorlogsmuseum
  Oorlogsmuseum
 • Het Schuitwater
  Het Schuitwater
 • Zoo Overloon
  Zoo Overloon
 • Pontje Broekhuizerdijk
  Pontje Broekhuizerdijk
 • In de straat
  In de straat
 • Lottum
  Lottum
 • Kantfabriek
  Kantfabriek
 • Pontje bij Lottum
  Pontje bij Lottum