Camping de Merel

Welkom op onze website

In de directe omgeving

 

Binnen 800 meter begint het prachtige natuurgebied "Het Schuitwater" en op 3,5 km ligt de rivier de Maas. Het pondje voor een overtocht ligt op hoogte van de camping. Met aan de kade van Broekhuizen wat leuke terrasjes. Dat maakt uitstapjes naar het historische Arcen met zijn thermaal baden en kasteeltuinen een bezoekje aan de Hertog Jan fabriek of een fietstochtje Duitsland heel dichtbij. 

In onze eigen straat vindt u links het streekmuseum "De Locht" en rechts de gezellige Theetuinen voor een vers streekgebakje. 
Binnen een straal van 4 kilometer bevind zich een hele grote gratis toegankelijke speeltuin, Aardbeienland een combinatie van spelen en educatie, een zwemvijver en Huys ter Horst.

Binnen gemiddeld 15 km. bent u bij het bekende pretpark "Toverland", Zoo Overloon, het Oorlogsmuseum en de prachtige Maasduinen.

Alom een prachtige omgeving die we u graag tonen.